Urządzenie

kombajn-kosmetyczny-zoa-med

ZOA-MED

Poznaj dobroczynną moc aktywnego wodoru

ZOA-MED to nowatorskie urządzenie nadająca się do zaspakajania potrzeb każdego rodzaju skóry. Dzięki swojej nowoczesnej technologii w skład urządzenia wchodzi aż pięć modułów pozwalających wykonywać całoroczne zabiegi. Rezultaty pielęgnacyjne doceniają zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Fundamentem, na którym opiera się aparatura ZOA-MED jest aktywny wodór. To wszystko dzięki zaprojektowaniu wysokiej klasy generatora wodoru. Dzięki specjalnie opracowanej formule, mechanizm eliminuje z wody tlen oraz niepotrzebne jony fosforu, chloru czy siarki, nasyca ją aktywnym wodorem oraz zbawiennymi jonami wapnia, magnezu i potasu. Wyjątkowa aparatura ZOA-MED posiada moduł ciśnieniowy co pozwala na wprowadzenie tych dobroczynnych substancji w głąb skóry. Dzięki temu uzyskujemy również bardzo intensywny i odświeżający peeling zewnętrznych warstw naskórka.

Urządzenie ZOA-MED wykorzystuje z bardzo dużym powodzeniem biofizyczne właściwości wodoru. Jest on oceniany jako najsilniejszy ze wszystkich znanych antyoksydantów.  Wodór bardzo łatwo przenika wgłąb skóry dzięki swoim właściwością. Jako najmniejszy i najlżejszy pierwiastek łączy się z bardzo szkodliwymi wolnymi rodnikami tlenowymi. Wodór efektywnie neutralizuje destrukcyjne  działanie wolnych rodników na skórę. W dalszym ciągu zostaje on usuwany z organizmu w postaci wody.

Najlepszą walką z rodnikowym starzeniem skóry jest zastosowanie aktywnego wodoru poprzez jego fenomenalne właściwości antyoksydacyjne, które sprawiają, że wolne rodniki są skutecznie usuwane z ludzkiego organizmu. Ta funkcja jest w stanie skutecznie zwolnić postępujące procesy starzenia się na poziomie komórek.
ZOA-MED to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla osób, które są narażone na działanie stresu czy wszelkich czynników zewnętrznych tj. zanieczyszczenia powietrza, problemy alergiczne, pokarmowe czy promieniowanie słoneczne. Poprzez swoje działanie skutecznie regeneruje skórę i sprawnie zapobiega postępującym się procesom starzenia, ma właściwości przeciwzapalne. Nada skórze wyjątkowy blask i wyraźną poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.

Docenią to nawet najbardziej wymagające klientki. ponieważ skóra staje się niezwykle oczyszczona, nadzwyczaj zregenerowana i niebywale nawilżona. ZOA-MED w jednym urządzeniu wykorzystuje kilka technologii. Oczyszczanie wodorowe, hydrapeeling, NOWOŚĆ! Infuzje wodorową, elektroporację, prądy galwaniczne oraz ultradźwięki.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie nie tylko w pełni wykorzystać dobroczynne właściwości wodoru ale również wprowadzić w głąb skóry substancje aktywne co potęguje zabieg w jego zbawienne efekty.

Zainteresował Cię produkt? Zadzwoń i zamów lub uzyskaj więcej informacji!