Szkolenia

Darmowe szkolenia z obsługi ZOA-MED

Naszym celem szkolenia z zakresu oczyszczania wodorowego jest przekazanie pełnej wiedzy do przeprowadzenia zabiegu. Uczestnicy szkolenia zdobędą umiejętności teoretyczne i praktyczne mające na celu w pełni sprostać oczekiwaniom klienta. Opracowywana podczas szkolenia jest skóra twarzy i ciała.

Prezentujemy nowe technologie dotyczące nowoczesnych sposobów pielęgnacji skóry. Zwiększamy kompetencje do przekazywania informacji potencjalnemu klientowi tak aby dokładnie wytłumaczyć cel zabiegu i jego zastosowanie. Zgłębiamy wiedzę  pojęć tj. oczyszczanie wodorowe, infuzja wodorowa, ultradźwięki, prądy galwaniczne, hydrapeeling. Przekazujemy niezbędne informacje dotyczące wodoru w kosmetologii, jego zostawania i dobroczynnego wpływu na stan naszego organizmu.

Uczestnik jest w pełni przygotowany i zna wszystkie zasady bezpieczeństwa potrzebne do wykonywania zabiegu. Zna w pełni wszystkie wskazania i przeciwwskazania. Potrafi umiejętnie wykorzystać przekazaną wiedzę w przypadku ewentualnych powikłań po zabiegowych. Omawiamy cele, pozwalające nam na efektywność sprzedaży zabiegu. Profesjonalnie przygotowujemy do korzystania w pełni z możliwości urządzenia, dedykowanych do niego preparatów oraz udostępniamy wszelkie produkty marketingowe.

Udzielamy wszystkich niezbędnych informacji dotyczących preparatu ZOA Intensive. Jego zastosowania, wskazań i przeciwwskazań. Uczymy umiejętnie posługiwać się modułami zabiegowymi. Sam zabieg na szkoleniu jest zawsze przeprowadzony na modelce znanej przez właściciela gabinetu tak, aby w pełni widział różnice zabiegowe i przyglądał się ich postępom.